KURUMSAL

YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı

Gökhan Yıldız

1978 Trabzon doğumlu olan Gökhan Yıldız evli ve 2 çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra İTÜ, İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Aynı üniversitede Prof. Dr. Ahmet Sağlamer önderliğinde zemin mekaniği üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Başarılı öğrencilik dönemiyle birlikte ulusal ve uluslararası bir çok öğrenci organizasyonlarında (İTÜ Öğrenci Konseyi Başkanlığı, Avrupa İnşaat Mühendisliği Öğrencileri Birliği (IACES) Birinci Başkan Yardımcılığı ve Amerika İnşaat Mühendisleri Birliği (ASCE) İTÜ Temsilciliği Kuruculuğu) aktif görevlerde bulunmuştur.

2001-2008 yılları arasında yurtiçi ve yurtdışında (Rusya) Şantiye Şefi, Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Müdürü (QA/QC) ve İç Denetçi pozisyonlarında saha deneyimleri yaşamıştır. 2008-2011 yılları arasında TMSF'de grup yöneticiliği yapmştır. 2011-2013 yılları arasında Sur Yapı'da İş Geliştirme Müdürü pozisyonunda görev almıştır. 2013 yılından itibaren Dap Yapı'da Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Ayyıldız A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanıdır. Gökhan Yıldız, sektörel bir çok eğitimi almakla birlikte ISO 9001 İç Denetçi Sertifikası, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı ve Kamulaştırma Bilirkişi Yetki Belgelerine sahiptir. İngilizce ve Rusça'yı Anadil yetkinliğinde kullanabilen Gökhan Yıldız, orta seviyede Arapça bilmektedir.

Ayyıldız olarak; onurumuzu, gururumuzu, kendimize olan saygımızı herşeyin üstünde tutarız. İş yaşamımızın temelini iş âhlakımız oluşturur. Yönetim anlayışımız insana dayanır.

Global değişime açık, lider girişimci ruhunu içimizde taşırız. Tüm markalarımızda yenilikleri hedefleriz. Topluma, çevreye ve tüm canlılara saygımızın bir sonucu olarak toplumsal ve yaşamsal her alanda hizmet veririz.

Kişisel yeteneklerimizin son limitlerine kadar kullanmayı, kendimizi geliştirmeyi görev biliriz. Kalite yaşam biçimimizdir. Yaptığımız her iş, ürettiğimiz her ürün, sunduğumuz her hizmet, sağladığımız her fayda en üst seviye kalite hedefimizdir. Müşteri kalite hedefimizin odak noktasıdır.

Katılımcı yönetimimizin bize verdiği sorumlulukla, tüm gücümüzü ve enerjimizi işletmemizin amacı ve hedefleri doğrultusunda kullanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına uymayı, önce müşterilerimiz sonra da çalışanlar olarak birbirimize olan sevgimiz ve saygımız iş hayatımızın gereği olarak bakarız.

GENEL MÜDÜR

Sadık Tüfekçi

1973 Trabzon doğumlu olan Sadık Tüfekçi evli ve 2 çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Trabzon'da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü ile birlikte Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Marmara üniversitesinde Marka Yönetimi ve Pazarlama üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

1995-2008 yılları arasında Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinde Satış Şefliği ve Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2008-2018 yılları arasında ululararası şirketlerde Satış Müdürlüğü, Satış Direktörlüğü ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerini icra etmiştir. 2018 yılı itibari ile Ayyıldız A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. 100'e yakın sektörel eğitim tecrübesi olan Sadık Tüfekçi, Vücut Dili Eğitmenidir. İngilizce dil bilgisine sahiptir.